Головна
(ВИДЕО)  як не платити та відбивати бажання  у інспекторів зарабляти на дорозі.  на головній сторінці (ru)

 

«Штаб моніторингу правоохоронної діяльності органів міліції» входить до складу громадської ради з питань забезпечення прав людини при гу мвс в харківської області. Метою штабу, згідно статуту, є сприяння запобіганнюкорупції та неправових дій з боку працівників міліції, задоволення, і захист законних інтересів членів «штабу».

У основу діяльності штабу покладена цілісна система захисту прав громадян від незаконних дій з боку окремих представників правоохоронних органів, які допускають грубі порушення права під час виконання своїх професійних обов'язків. По-перше, ми вчимо основам розуміння законів, які регламентують діяльність правоохоронних органів, дуже прискіпливо звертаємо увагу як відрізняти законність вимог від самовправства.

У разі виявлення незаконних дій - як потрібно реагувати, як фіксувати порушення самого представника «закону». Як, за допомогою штабу, використовувати матеріали, які свідчать про незаконні дії представників влади, правоохоронних органів. Ці матеріали є головним аргументом, який зробить неможливим незаконні дії співробітників міліції відносно вас!

Після навчання обов'язково проводиться правова атестація кожного члена штабу.

Штаб у всіх необхідних випадках надає юридичний супровід в повному обсязі.


 Запрошуємо в члени «штабу»,до громадського контролю міліції !

Керівник "Штабу"

Власенко С.В.